Petrex-car > Služby

Služby

Moderné a výkonné diagnostické prístroje ušeria Váš čas aj peniaze. V autoservise petrex-car nájdete kompletnú ponuku servisných i rýchlo servisných služieb. Naši školení zamestnanci Vám kvalitne a rýchlo pomôžu s riešením všetkých Vašich problémov. Dôležitý je pre nás osobný prístup nielen k zákazníkovi ako takému, ale i k danému problému a jeho riešeniu.

Mechanické opravy
Servisné zázemie umožňuje spoľahlivo vykonať základnú údržbu a renováciu Vášho auta. Neváhajte a pri akýchkoľvek problémoch , či len preventívne, navštívte náš autoservis. Samozrejmosťou je výmena čelných, bočných a zadných autoskiel na všetkých typoch vozidiel.
Pneuservis
V našom pneuservise ponúkame predaj značkových pneumatík. Ďalej ponúkame kompletný sortiment pneu servisných prác pre osobné, ľahké a úžitkové vozidlá a to vrátane mytia kolies, plnenia penumatík inertným plynom a opravy defektov.


Lakovanie áut
Lakovnícke a karosárske práce, striekanie v striekacom boxe. Lakovacie práce všetkých značiek osobných a úžitkových motorových vozidiel s materiálmi od renomovanej značky Sherwin Williams.
Odškodné - nehody
Spoluprácou s našim servisom získate aj bezplatnú pomoc v prípade nehody, ako postupovať pri riešení poistnej udalosti, náhrady škody voči poisťovni.