Petrex-car > Služby > Lakovanie áut

Lakovanie áut

Lakovnícke a karosárske práce, striekanie v striekacom boxe. Lakovacie práce všetkých značiek osobných a úžitkových motorových vozidiel s materiálmi od renomovanej značky Sherwin Williams.

V prípade, ak si vyberiete Sherwin Williams, vyberiete si prospech plynúci zo 75–ročnej skúsenosti vo vývoji automobilových lakov. Bez ohľadu na aplikáciu môžete od Sherwin Williams očakávať splnenie, dokonca až prekročenie aj tých najnáročnejších požiadaviek na lesk, trvanlivosťť, jednoduché použitie a dodržiavanie nariadení európskej legislatívy. V súčasnej dobe dva z troch automobilov vyrobených v Európe a Severnej Amerike skutočne využívajú know-how a technológiu Sherwin Williams, čím sa zaraďujú medzi hlavných vybraných dodávateľov.

Nástrek sa vykonáva v kvalitnej striekacej kabíne značky USI Modulo Master II. Vysoký štandard súčasných striekacích kabín pre nanášanie vodou riediteľných farieb s technológiou priameho horenia. Kabína spľňa bezpečnostnné požiadavky na kabíny podľa európskej normy EN13355. Technológia USI je uznávaná poprednými výrobcami automobilov a opravárenskými dielňami na celom svete.

Pracujeme za dodržania všetkých bezpečnostných a kvalitatívnych podmienok.

Vykonávame aj antikorózne nástreky vozidiel
Fotogaléria